Strona Głównakeyboard_arrow_rightAktualnościkeyboard_arrow_rightOferta pracy – obsługa biura szkoły językowej!

Oferta pracy – obsługa biura szkoły językowej!

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klientów oraz pracowników/współpracowników szkoły
  • organizacja pracy biura i szkoły
  • obsługa zajęć online
  • kontakt z lektorami, tłumaczami, osobami od PR/marketingu/platformy internetowej, księgowym, prawnikiem
  • rekrutacja lektorów; poszerzanie bazy lektorów i tłumaczy; prowadzenie dokumentacji: umowy, faktury itp
  • prowadzenie rozliczeń i weryfikacja należności; obsługa korespondencji z klientami i firmami
  • przygotowywanie ofert biznesowych
  • udział w eventach (współ)organizowanych przez szkołę; reprezentowanie szkoły

Czego oczekujemy od Kandydata/Kandydatki?

  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • zaangażowania, inicjatywy i kreatywności
  • otwartości na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności
  • dobrej organizacji pracy
  • zdolności adaptacyjnych, komunikatywności i elastyczności
  • samodzielności
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenia w pracy biurowej i obsłudze klienta
  • wysokiej kultury osobistej

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie: 2500zł brutto
  • pracę w oparciu o umowę o pracę/zlecenia
  • pracę w godzinach popołudniowych między 16.00 a 20.00, w 100% zdalną
  • uczciwe i przejrzyste warunki współpracy
  • pracę w zgranym zespole
  • życzliwość, wyrozumiałość i wsparcie merytoryczne pracodawcy

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń/zapytań wraz z CV na maila: biuro@germanicus.pro

notifications_none

clear